DOLAR

18,6467$% 0.04

EURO

19,6905% 0.46

STERLİN

22,8387£% 0.28

GRAM ALTIN

1.072,34%0,15

ÇEYREK ALTIN

1.753,00%0,00

BİTCOİN

321236฿%2.54858

a

Yeşil sahalar bu hafta büyük heyecana sahne olacak


Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın programı şöyle:


Spor Toto Süper Lig


1 Ekim Cumartesi:


14.30 Kasımpaşa-Gaziantep FK (Recep Tayyip Erdoğan)


17.00 MKE Ankaragücü-Medipol Başakşehir (Eryaman)


17.00 Yukatel Kayserispor-Trabzonspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)


20.00 Adana Demirspor-Galatasaray (Yeni Adana)


2 Ekim Pazar:


14.30 Corendon Alanyaspor-Bitexen Giresunspor (Kırbıyık Holding)


14.30 Demir Grup Sivasspor-Atakaş Hatayspor (4 Eylül)


17.00 Arabam.com Konyaspor-HangiKredi Ümraniyespor (Medaş Konya Büyükşehir)


20.00 Beşiktaş-Fenerbahçe (Vodafone Park)


3 Ekim Pazartesi:


20.00 VavaCars Fatih Karagümrük-İstanbulspor (Atatürk Olimpiyat)


Spor Toto 1. Lig


1 Ekim Cumartesi:


13.30 Pendikspor-Göztepe (Pendik)


16.00 Sakaryaspor-Yeni Malatyaspor (Yeni Sakarya Atatürk)


19.00 Altay-Eyüpspor (Alsancak Mustafa Denizli)


19.00 Çaykur Rizespor-Bodrumspor (Çaykur Didi)


2 Ekim Pazar:


13.30 Manisa FK-Adanaspor (Mümin Özkasap)


13.30 Beyçimento Bandırmaspor-Yılport Samsunspor (Bandırma 17 Eylül)


16.00 Boluspor-Tuzlaspor (Bolu Atatürk)


19.00 Altınordu-Ankara Keçiörengücü (Bornova Aziz Kocaoğlu)


3 Ekim Pazartesi:


20.00 Erzurumspor FK-Altaş Denizlispor (Erzurum Kazım Karabekir)


TFF 2. Lig


Beyaz Grup:


1 Ekim Cumartesi:


15.30 Somaspor-Tarsus İdman Yurdu (Soma Atatürk)


15.30 Arnavutköy Belediyespor-İnegölspor (Vefa)


15.30 Eşin Group Nazilli Belediyespor-Ankaraspor (Nazilli İlçe)


19.00 Batman Petrolspor-Sivas Belediyespor (Batman Yenişehir)


19.00 Menemen FK-Bitexen Düzcespor (Menemen İlçe)


19.00 Şanlıurfaspor-Bayburt Özel İdare (11 Nisan)


19.00 Bursaspor-Esenler Erokspor (Bursa Büyükşehir)


19.00 Isparta 32 Spor-Anagold 24 Erzincanspor (Isparta Atatürk)


19.00 Hes İlaç Afyonspor-Amed Sportif Faaliyetler (Zafer)


Kırmızı Grup:


1 Ekim Cumartesi:


15.00 GMG Kastamonuspor-Fethiyespor (Gazi)


15.00 Etimesgut Belediyespor-1461 Trabzon FK (Etimesgut Belediyesi Atatürk)


15.00 Ankara Demirspor-Pazarspor (TCDD Ankara Demirspor)


15.00 Serik Belediyespor-Bucaspor 1928 (Serik İsmail Oğan)


15.00 Kırşehir FK-Uşakspor (Kırşehir Ahi)


15.30 Kocaelispor-Baynet İnşaat Balıkesirspor (Darıca İlçe)


15.30 Sarıyerspor-Weecoins Kırklarelispor (Yusuf Ziya Öniş)


16.00 TECO Karacabey Belediyespor-Adıyaman FK (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)


19.00 İskenderunspor-Silahtaroğlu Vanspor FK (Yeni Hatay)


19.00 Diyarbekirspor-Criptoswaps Zonguldak Kömürspor (Diyarbakır)


TFF 3. Lig


1. Grup:


2 Ekim Pazar:


14.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Eskişehirspor (Faruk Çelik)


14.30 Entegre Solar Elazığspor-Çatalcaspor (Elazığ Doğukent)


15.00 Hacettepe 1945-Karşıyaka (Çubuk)


15.00 1922 Konyaspor-Yomraspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)


15.00 Nevşehir Belediyespor-BC Group Ağrı 1970 (3 Nolu Çim Saha)


15.30 Belediye Derincespor-Amasyaspor FK (Belediye Derincespor Doğal Çim)


15.30 Gema Polimer Şile Yıldızspor-1954 Kelkit Belediyespor (Şile)


15.30 Edirnespor-Yeni Mersin İdmanyurdu (Edirne 25 Kasım)


15.30 Belediye Kütahyaspor-52 Orduspor FK (Dumlupınar)


2. Grup:


2 Ekim Pazar:


14.30 Yeşilyurt DÇ Ofspor-Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor (Of İlçe)


14.30 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Amberçay Eynesil Belediyespor (Gümüşhane Yenişehir)


14.30 Alagöz Holding Iğdır FK-Elazığ Karakoçan FK (Iğdır İlçe)


15.00 Karaman FK-Armoni Alanya Kestelspor (Kemal Kaynaş)


15.00 Kırıkkale Büyük Anadolu-Ayvalıkgücü Belediyespor (Başpınar)


15.30 Bayrampaşaspor-Bulvarspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)


15.30 Kuşadasıspor-Ergene Velimeşespor (Kuşadası Özer Türk)


19.00 Orduspor 1967-Darıca Gençlerbirliği (Yeni Ordu)


3 Grup:


2 Ekim Pazar:


14.30 68 Aksaray Belediyespor-Bergama Belediyespor (Dağılgan)


14.30 Fatsa Belediyespor-Güneş Holding Çankaya FK (Fatsa İlçe)


14.30 Muş 1984 Muşspor-Niğde Anadolu FK (Muş Şehir)


14.30 Malatya Arguvanspor-Efeler 09 Spor FK (Yeşiltepe)


14.30 Artvin Hopaspor-Siirt İl Özel İdaresi (Hopa İlçe)


15.00 Kepez Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri (Kepez Hasan Doğan)


15.30 Bursa Yıldırımspor-Merkür Holding Erbaaspor (Minareli Çavuş)


15.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Bitexen Sapanca Gençlikspor (Tepecik Şenol Güneş)


15.30 Akhisarspor-Osmaniyespor FK (Spor Toto Akhisar)

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0