18 Ekim 2021

Nicole Scherzinger tatilde poz vererek dolaşıyor

Ünlü şarkıcı Nicole Scherzinger, sevgilisi Thom Evans ile birlikte Yunanistan’ın Mykonos adasında tatil yapıyor. Kısa bir süre önce 43 yaşına giren şarkıcı, tatilinin her anını da sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşıyor.

• 05 Temmuz 2021 – 18:201

Nicole Scherzinger ve Thom Evans, hafta sonu Mykonos plajında görüntülendi. Önce sevgilisini ve çevreyi cep telefonuyla videoya çeken Nicole Scherzinger, daha sonra da yanına gelen bir hayranıyla fotoğraf çektirdi.

2

Bu arada Scherzinger’in kalabalık plajda bikisinin üzerine bir pareo bağlaması da sosyal medyada konu edildi. ‘Pussycat Dolls’ adlı grupla ünlenen Nicole Scherzinger’i eleştirenler, şarkıcının sosyal medya fotoğraflarını filtreden ve uygulamalardan geçirip kendini kusursuz gösterdiğini ileri sürdü.

3

Bu kişiler paparazzilerin görüntüleyebileceği yerlerde ise doğal hatlarının görünmemesi için Scherzinger’ın beline pareo bağladığını ileri sürdü.

4PAREOSUNU HİÇ ÇIKARMADI

PAREOSUNU HİÇ ÇIKARMADI 

Bazı kişiler de Scherzinger’in tatil yaparken bile etrafta paparazziler olabileceğini düşünerek sürekli poz verdiğini iddia etti. Bir sosyal medya kullanıcısı “Nicole, paparazzilerin nerede bulunduğundan emin olamadığı için sürekli en güzel pozlarını vererek dolaşıyor” yorumunu yaptı.

5ŞIKLIĞINDAN ÖDÜN VERMEDİ

ŞIKLIĞINDAN ÖDÜN VERMEDİ 

Nicole Scherzinger’ın plajda da bikinisinden tüm aksesuarlarına kadar şıklığı elden bırakmaması dikkatlerden kaçmadı. Boyun kısmından çapraz bağlamalı bir bikini giyen Scherzinger, kolyesini, saat ve bileziklerini, yüzüklerini takmayı da ihmal etmedi. Güzel şarkıcı, güneşten korunmak için de geniş bir şapka takmayı tercih etti.

6KAMERA ARKASINDA DOĞAN AŞK

KAMERA ARKASINDA DOĞAN AŞK 

Bir dönem Kelly Brook ile ilişki yaşayan ve onu aldatmasıyla gündeme gelen Thom Evans ile Nicole Scherzinger, 2019 yılında The X Factor: Celebrity adlı yarışma programında tanıştı. Sonra aralarında bir aşk doğdu ve ikili o zamandan bu yana birlikteliklerini sürdürüyor.

7

Tatil paylaşımları Scherzinger’in takipçilerini ikiye böldü. Bazıları, milyonlarca insanın koronavirüspandemisi nedeniyle zor günler geçirirken onun bu pozları paylaşmasını eleştirdi. Bazıları da bu negatif eleştirilere kulak tıkaması gerektiğini savundu.

8DÜNYANIN GERİ KALANI ACI ÇEKİYOR

“DÜNYANIN GERİ KALANI ACI ÇEKİYOR” 

42 yaşındaki Nicole Scherzinger’in tatil paylaşımlarına yorum yapan bir takipçisi, “Dünyanın geri kalanı acı çekiyor ve sen bize bunları gösteriyorsun. Gerçekten mi?” diye yazdı. Bir başka takipçisi de “Aslında hiçbirimizin bunları görmeye ihtiyacı yok” diye yazarak görüşünü belirtti.

9DUYARSIZCA

“DUYARSIZCA” 

Sevgilisi Thom Evans ile tatilin keyfini çıkaran Nicole Scherzinger’ın 4.7 milyon takipçisinden biri de bu paylaşımlara, şarkıcının bir hayranı olduğunu belirterek “Ama bu sonsuz rahatlama fotoğrafları biraz duyarsızca” yorumuyla eleştiri getirdi.

10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir