29 Ekim 2020

Brad Pitt’in sevgilisi Nicole Poturalski Milano Moda Haftası’nda

Adı Brad Pitt ile anılmaya başladığından bu yana dikkatleri daha fazla üzerine çeken Alman model Nicole Poturalski, Milano Moda Haftası kapsamında çıktığı defilede ilgi odağı oldu.

Alman model Nicole Poturalski, adı Brad Pitt ile anılmaya başladığından bu yana dikkatleri daha fazla üzerine çekti.

27 yaşındaki model, Milano Moda Haftası kapsamında çıktığı Boss defilesinde bakışları üzerinde topladı.   

Podyum deneyimini sosyal medyaya da aktaran Poturalski, “Hala bu harika defileyi hayal edebildiğiniz için teşekkürler Boss. Tüm ekibe teşekkür ederim” notunu yazdı

56 yaşındaki Oscar’lı aktör Brad Pitt ile Nicole Poturalski’nin birlikteliği, geçen ay Fransa’nın Le Castellet Havaalanı’nda birlikte görüntülenmeleriyle ortaya çıkmıştı.

Gözlerin, hakkında çok fazla bilgi olmayan Poturalskiye çevrilmesiyle birlikte genç modelin kağıt üzerinde hala evli olduğu ortaya çıkmıştı. Daily Mail’in haberine göre; Poturalski 68 yaşındaki restoran sahibi Roland Mary ile sekiz yıldır evli. Pitt, Poturalski ile ilk olarak Ağustos 2019’da Mary’nin restoranında karşılaştı. Pitt, film çekimleri nedeniyle bulunduğu Almanya’nın Berlin kentindeki ünlü bir restorana gidince Poturalski ile tanıştı.

Poturalski ile Mary’nin ‘açık evlilik’ yaşadığı öne sürülürken, Poturalski’nin yakın bir arkadaşı, Daily Mail’e yaptığı açıklamada, “Brad Pitt ile Nicole, geçen yılın ağustos ayında, Nicole’nin kocası Roland’ın restoranında tanıştı. Brad Pitt, yıllardır o mekana geliyor. Yeni filmini kutlamak için gittiğinde Roland ve Nicole’ün restoranda olduğunu biliyordu. Brad, Roland’ın eşi Nicole’le tanıştı ve Nicole ona numarasını verdi. Nicole model olarak işi gereği çok fazla seyahat ediyor ve iş için Los Angeles’tayken Brad Pitt’le bağlantı kurdu” şeklinde konuşmuştu.

Poturalski’nin hala Roland’la evli olduğunu belirten kaynak, “Roland çok felsefi bir adam. Birkaç kez evlendi ve 5 çocuğu var. Olumsuzlukla ya da kıskançlıkla ilgilenmiyor. Hala evliler fakat onların ilişkisini ‘açık evlilik’ diye niteleyebilirsiniz” ifadelerini kullanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir